Travel Buddy Wielofunkcyjny Miś - biały

85,00 zł
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Zbieraj ekoPunkty !

 

                                      Program Stałego Klienta - ekoPunkty

 

  1. Program Stałego Klienta to program lojalnościowy Klientów Sklepu, który za każdy zakupiony produkt jest premiowany odpowiednią ilością ekoPunktów, które są przeliczane na pieniądze.
  2. Ilość ekoPunktów, zdobywanych za dany produkt, jest zależna od ceny danego produktu – im droższy produkt, tym więcej ekoPunktów otrzymuje Klient za swoje zakupy.
  3. Za każdą złotówkę wartości zrealizowanego zamówienia Klient otrzymuje 1 (jeden) ekoPunkt. Wartość przesyłki jest wyłączona z naliczania ekoPunktów. 
  4. W przypadku zwrotu towaru lub reklamacji, ekoPunkty będą odpowiednio zmniejszane o wartość zwróconego towaru.
  5. Liczbę posiadanych ekoPunktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto, w zakładce "Moj Profil".
  6. EkoPunkty są zamieniane na rabat przy kolejnym zamówieniu -  za każde 100 posiadanych ekoPunktów Klient otrzymuje 1 zł brutto rabatu.
  7. Jeżeli kwota przysługującego rabatu jest większa od wartości zamówienia, wówczas nadwyżka pozostaje na koncie Klienta i może być wykorzystana przy kolejnym zamówieniu.
  8. EkoPunktów nie można wymienić na gotówkę, ani przekazać innej osobie.
  9. EkoPunkty naliczane są również do zamówień, dla których przyznane zostały rabaty z tytułu posiadania ekoPunktów.

Dostawy zamówień są realizowane na terytorium Polski  i Europy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatów Inpost


Istnieje możliwość odbioru osobistego w naszym biurze w Warszawie: 

ul. Dembowskiego 17A, 02-784 Warszawa (Ursynów) 
w dni powszednie między 8 a 16

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Travel Buddy to wielki mały miś, który jest przyjacielem Twojego dziecka w podróży. Ten sprytny miś pomaga wyrabiać nawyka zapinania pasów ale jest on nie tylko zwykła nakładką na pasy, dzięki swojej kontrukcji może posłużyć jako zabawka, przytulanka w każdej innej sytuacji, nie tylko w podróży. Sekretem misia są magnesy ukryte w jego łapkach, zamiast tradycyjnych rzepów, dzięki temu po zdjęciu z pasa bezpieczeństwa przemienia się on w przytualnę, dodatkową radość sprawia dziecku odkrywanie że magii magnesów, które umożliwiają mocowanie misia na lodówce, metalowych elementach na placu zabaw, rowerze czy wózku. 

Każdy miś posiada swoje imię to czyni go jeszcze bardziej unikalnym. Dodatkowo miś zapakowany jest w eleganckie pudełeczko i jest doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka.

Misie produkowane są całkowicie w Polsce, są atestowane i w pełni bezpieczne a materiały odpowiednie nawet dla noworodka.

Wiek 0-12 miesięcy, 1-2 lat, 3-5 lat, 6-8 lat
Płeć dla chłopca, dla dziewczynki
Materiał materiałowe
Rodzaj przytulanki
Funkcja wielofunkcyjne
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię